Smule Uygulamasından Müzik ve Video İndirme

theCrawLe

Site Yöneticisi
Yönetici
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
69
Beğeniler
11
Puanları
8
Web sitesi
mobilkanyon.com
#1
Smule uygulamasında müzik ve video indirme işlemini göstermenden önce Smule ’den ufakta olsa bahsedelim. Bir çoğumuz gezerken, evde iş yaparken ya da sevdiğimiz bir müziği dinlerken ona eşlik etmekten oldukça keyif alıyoruz. Hatta bazen kendimizce denemeler yapıp telefona kayıt ettiğimiz bile oluyor. Her ne kadar profesyonel olarak kayıt ve efekt işlemi yapamasak da oldukça hoşumuza giden bu eylemi bir üst seviyeye çıkartmaya ne dersiniz? Sizde bizim gibi hevesliyseniz o zaman makalemizin devamı tam size göre!

Smule uygulaması karaoke seven herkesin çok seveceği türden. Kısa süre içerisinde oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaşan Smule’ de kendiniz ya da başka insanlarla karaoke yapabilir, video klip oluşturabilirsiniz. Ayrıca mini stüdyo deneyimi de sunan uygulamada sesinize efektler verebilir ufak çapta değişiklikler yapabilirsiniz.
Dünya çapında milyonlarca kişinin düet ya da tek başına karaoke yaptığı bu uygulamada dikkatinizi çeken müzik veya videolar olabilir. Eğer bu materyalleri cihazınızda depolamak istiyorsanız gelin indirme işlemini nasıl yapacağınızı gösterelim.

Smule uygulamasından müzik ve video indirme işlemi için bazı internet sitelerini kullanabilirsiniz. İndirme işlemi için en sık kullanılan internet sitelerinden olan
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Siteye giriş yaptığınızda SMULEURL yazan bölüme indireceğiniz video ya da müziğin linkini yapıştırmalısınız. Daha sonra Downloadbutonuna basmanız yeterli. Ayrıca bu sistemin ücretsiz olduğunu da hatırlatalım.
 
Son düzenleme:

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 1, Ziyaretçi: 0)