Juragan responsive blogger teması Türkçe ücretsiz indir

theCrawLe

Site Yöneticisi
Yönetici
Web sitesi
mobilkanyon.com
Arkadaşlar merhaba;
Önceden yapıldı mı, paylaşıldı mı bilmiyorum ama bir arkadaşımın ufak ufak blog yazma isteği derken, başlıktaki tema ile başladı arada bende kendisini ufak tefek yardımlarda bulunuyorum. Beraber Juragan temasını Türkçeleştirdik. Benim için basit bir durum ama yeni başlayan için bu durum o kadar kolay olmayabiliyor. Lafı dolandırmayayım, bende bari bir emek var paylaşayım. O arkadaşımın durumunda olan arkadaşlarımızda vardır belki biraz yardımımız dokunabilir.
Basit bir tema zaten mobil vs sorun yaşatmıyor. Hemde Türkçe daha ne olsun
Son olarak tema için yorum yapmaktan kaçınmayın teşekkürler

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için resime tıklayınız. Orijinal boyut: 1343x656

Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin orijinal halini görmek için resime tıklayınız. Orijinal boyut: 1343x656

Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 1, Ziyaretçi: 0)