İphone Telefonlara Format Atma

theCrawLe

Site Yöneticisi
Yönetici
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
69
Beğeniler
11
Puanları
8
Web sitesi
mobilkanyon.com
#1


İphone telefonunuz yavaşladığında, virüs bulaştığında veya istenmeyen bir ayarı yanlışlıkla yaptığınızda format atmanız gerekebilir. En iyi format atma şekli telefonu fabrika ayarlarına çevirmektir. Telefonunuzu fabrika ayarlarına çevirme indirip kurduğunuz uygulamaları, telefondaki verilerini, fotoğraf ve videolarınızın silinmesine sebep olacaktır. Kişisel verilerinizin kalıcı olarak silineceğinden dolayı öncelikle telefonunuzda ki verileri yedeklemenizi tavsiye ederiz.

Dikkat Etmeniz Gerekir !
Apple cihazınıza bağlı apple veya icloud hesabınız varsa İphone’umu bul özelliği aktif ise format atsanız bile hesabınız kaldırılmayacaktır. İcloud hesabınızın şifresini mutlaka öğrenmenizi öneriyoruz.
Fabrika ayarlarına getirmenin en kolay yolu ayarları kullanmaktır.
Ayarlarım > Genel > Sıfırla yolunu kullanarak sıfırlamak istediğiniz bölümü sıfırlayabilirsiniz. Tüm ayarları sıfırlamak için Tüm tercih ve ayarlar seçeneğin seçmelisiniz.

Belki telefonunuzun dokunmatiğinde sıkıntı var veya telefonunuzun home tuşunda problem var kusura bakmayın bunu düşünemedik ilk başta fakat sizin içinde çözüm var. Telefonunuzu bir bilgisayara bağlamalısınız, şarj cihazınız ile telefonu önce bir bilgisayara bağlayın daha sonrasında ITunes uygulamasını bilgisayara indirerek aşağıdaki yönergeleri izleyiniz.

Telefonunuzun Şarjı %50 olmalıdır.
  • İlk olarak
    Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
    programını indirin.
  • Programı indirdikten sonra kurulumu gerçekleştirin.
  • Programı kurduktan sonra açın.
  • Telefonunuzu kapatın.
  • Kapalı konumda telefonunuzun home tuşuna basın, USB ile bilgisayara bağlayın.
  • Telefonunuzun ekranına ITunes logosu gelene kadar basmaya devam edin.

İphone telefonunuzu programa tanıttıktan sonra Recovery Mode (Geri Yükle) açılacaktır. İşlemi başlattıktan sonra İphone format atma işlemi başlayacaktır. Telefon ile bilgisayar arasındaki bağlantıyı koparmayınız.
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 1, Ziyaretçi: 0)