Bluetooth Kulaklık İle Müzik Dinlemek

theCrawLe

Site Yöneticisi
Yönetici
Katılım
26 Şub 2019
Mesajlar
69
Beğeniler
11
Puanları
8
Web sitesi
mobilkanyon.com
#1

Yoğun iş temposu ya da trafikte çalışan, her zaman elinde telefon gezemeyen birçok insanın yardımına yetişen bluetooth kulaklıkların kullanımı oldukça yaygın. Her geçen gün yeni modelleri çıkan bu cihazlar gerek telefon görüşmeleri gerekse de müzik dinlemek için oldukça donanımlı.
Her ne kadar gelişmiş cihazlar üretiliyor olsa da insan isteklerine yetişmeleri oldukça güç. Bizde elindekinin özellikleriyle yetinmeyip başka özelliklerde kazandırmak isteyen kullanıcılarımız için bluetooth kulaklık ile müzik dinlemek makalemizi yazmış bulunmaktayız.

Teknoloji marketlerinden veya bilindik alışveriş sitelerinden aldığınız bluetooth kulaklıklarından birçoğu müzik dinleme özelliğini desteklememekte. Sizlere anlatacağımız basit yöntem sayesinde her türlü bluetooth kulaklık üzerinden yeterli seviyede müzik dinleyebileceksiniz. Her ne kadar güçlü bass ve temiz ses çıkışı alamasanız da birazcık keyiflenmenize büyük katkı sağlayacak yöntemimize geçelim.

ios kullanıcıları için bu tarz bir uygulama illaki vardır. Biz bu makalede android kullanıcıları için
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
uygulamasından bahsedeceğiz.
Bluetooth ile müzik dinleme uygulaması olan BTMono oldukça küçük boyutu ve basit kullanımıyla sizleri bir karmaşanın içerisine kesinlikle sürüklemeyecek.

İlk olarak uygulamamızı Google Play Market arama çubuğuna yazarak aratalım. Daha sonra uygulamamıza gerekli izinlerimizi vererek indirip telefon ya da tabletimize kurulmasını bekleyelim. Artık konuşmalar için kullanılabilen kulaklığımıza müzik dinleme özelliğini kazandırmış bulunmaktayız.
Bluetooth kulaklık ile müzik dinlemek için söylediğimiz adımları uyguladıktan sonra kulaklığımızı telefon ya da tabletimize bağlıyoruz. Aktif hale geldikten sonra BTMono adlı uygulamamızı açıyoruz. Uygulamamızın giriş ekranında bizleri sevimli android ikonumuz karşılayacak. On ve off butonlarını görmüş olmalısınız. On butonuna basarak kulaklığımızın müzik özelliğini aktif hale getirmiş oluyoruz. Sorunsuz bir şekilde kulaklığınızı telefonunuza bağladığınız taktirde herhangi bir hata ile karşılaşmayacaksınız. Artık istediğiniz müziği açarak kendinizi hayatın temposuna bırakabilirsiniz.
Tek bir özellik farkı için bir ürün daha almak yerine bütçesini düşünenler için oldukça ekonomik bir çözüm olduğunu düşünmekteyiz. Kim demiş konuşma özellikli bluetooth kulaklıkta müzik dinlenemez diye. Fakat performans bakımından hayli düşük bir sonuçla karşılaşacağınızı da tekrar belirtmek isterim. Nede olsa aradaki fiyat farkı ortada…
 

Bu çeriği görüntüleyen kullanıcılar (Kullanıcı: 1, Ziyaretçi: 0)