Telefonda Ses Değiştirmenize Yarayacak 5 Uygulama

Telefonda Ses Değiştirmenize Yarayacak 5 Uygulama

Canınız sıkıldığında arkadaşlarınıza telefon şakaları yapmayı seviyorsunuz ancak ses değiştirmekte problem mi yaşıyorsunuz? Hayatında zaman zaman böyle aksiyonlar arayan sayısı oldukça fazla. Kim üç beş arkadaş toplanıp aralarında olmayan arkadaşlarına telefon şakası yapmaktan hoşlanmaz ki? O zaman siz şakacılara özel beş uygulamayı sizlere aktarma vakti geldi.

Günümüz teknolojilerinin her alanda gelişmesiyle akıllı telefonlar oldukça üst noktalara gelmiş bulunmakta. İşte bu teknolojileri oluşturanlarda gayet şakacı insanlar sanırız.
Testlerimiz sonucunda en iyi olduğunu düşündüğümüz uygulamalar:

1- Call Voice Changer
Kullanım ve stabil oluşuyla öne çıkan uygulamalardan birisi olan call voice changer çeşitli efektlerle şakanızı daha etkili hale getirebilir. Hava olaylarına dair efektlerle birlikte hayvanlar efekti de bulunan uygulama şaka yaparken ortam değiştirmenize de olanak sağlamakta. Ses değiştirme programları içerisinde pahalı bir ücretle satılan uygulamanın ücretsiz olarak demo versiyonunu edinebilirsiniz. Demo versiyonu da oldukça eğlenceli uygulamayı satın alıp almamak size kalmış 😊

Google Play

Call Voice Changer - IntCall
Call Voice Changer - IntCall
Geliştirici: Telestar
Fiyat: Ücretsiz

2- Funny Call
Öncelikle belirtmek isteriz ki uygulama Google Play Markette ve AppStore’da farklı isimler kullanmakta. Apple kullanıcıları bu uygulamayı Funny Call adıyla, Android kullanıcıları ise Minion Prank Call adıyla uygulamayı cihazlarına edinebilirler. Bu isim farklılığı kesinlikle sizi yanıltmasın. Çünkü her iki platform içinde farklı isimlendirilen uygulama özellik ve grafik bakımından aynı. Efekt ve ses kısıtlamalı olan bu uygulamayı satın alarak tüm özelliklere erişmeniz mümkün. Ancak ücret konusunda biraz pahalı olduğunu söylememizde fayda var.

Google Play

Prank Call Free - Ownage Pranks
Prank Call Free - Ownage Pranks
Geliştirici: Ownage Labs
Fiyat: Ücretsiz+

3- FunCall
Önceki bahsettiğimiz uygulamaların özellik ve kalite olarak biraz geride kalan FunCall tamamen ücretsiz olması nedeniyle ilginizi çekebilir. Efekt işlevi olmayan uygulama sadece ses değiştirme özelliği üzerine odaklanarak programlanmış.Marketler üzerindeki yorumlara bakıldığında iyi ve kötü yorumların hemen hemen aynı derecede olduğunu gözlemlediğimizden uygulamanın değerlendirmesini sizlere bırakıyoruz.

Google Play

FUNCALL
FUNCALL
Geliştirici: WORLDCOM FINANCE LTD
Fiyat: Ücretsiz

 

4- Call Voice Changer :Sleek Call
Ses değiştirme konusunda oldukça kaliteli sonuçlar vermesi ve sade tasarımıyla ön plana çıkan Call Voice Changer :Sleek Call ekonomik açıdan sıkıntısı olmayanlar için tek tercih denilebilir.

Google Play

Call Voice Changer :Sleek Call
Call Voice Changer :Sleek Call
Geliştirici: MSUN
Fiyat: Ücretsiz


5- Call Voice Changer – IntCall
Ücretsiz olarak sunulan uygulamanın ilk defa indirmeniz halinde sizlere bir dakikalık hediye verdiğini belirtelim. Ses değiştirme, ortam sesi ve efekt gibi özellikleri bulunan uygulamada konuşma yaparken arka plan sesini ve efekti değiştirebilirsiniz.

Google Play

Call Voice Changer – IntCall
Call Voice Changer – IntCall
Geliştirici: Besty App Studio 2019
Fiyat: Ücretsiz

 

 

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
2 kullanıcı tepki verdi
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
1 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
Hary Forest
1 ay önce

Merhaba, her gün bloğunuza düzenli olarak giriyorum. Mizah stiliniz harika.
aynen böyle devam! Bireysel olarak edindiğim bilgilerden gerçekten zevk aldığımı öne sürmeden önce sitenizi terk edemedim.

Yeni yayınlara göz atmak için düzenli olarak siteyi ziyaret edeceğim.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.