Tableti Araç İçi Multimedya Ekranı Yapmak

Mobil Kanyon
Tableti Araç İçi Multimedya Ekranı Yapmak

Araç İçi Tablet Uygulaması
Her geçen gün araç içerisindeki teknolojiler artmakta ve bizleri oldukça cezbetmektedir. Fakat her zaman yeni bir araba alarak teknolojiye ayak uydurmamız pekte mümkün olmamaktadır.” Ne yani yeni araba almadan multimedya sistemi yapamaz mıyız?” Diye soru soruyorsanız makalemizin devamını mutlaka okumalısınız.

Araç içi tablet uygulaması nasıl yapılır?
Birçok insan araçlarında multimedya ekranı olmasını ister. Fakat double teyp ve indash teyp sistemlerinin fiyatlarındaki artış onları bu isteklerinden genelde mahrum bırakır. Ayrıca araçların ön göğüslerindeki teyp yerleri bu tarz uygulamalar yapıldığında sırıtabilir ve hoş bir görünüm sağlamayabilir. Özellik konusunda da oldukça sınırlı olan bu uygulamalar sizlere verdiğiniz paranın karşılığını tam olarak sağlayamayacaktır.

Google Markette bulunan Agama Car Launcher uygulaması ile evinizde kullanmadığınız ya da değerlendirebileceğiniz tabletinizi aracınız için multimedya ekranına dönüştürebilirsiniz.
Uygun fiyatlarla aracınıza alacağınız birkaç aparat sizlere yardımcı olacaktır.

Montaj konusu hakkında ilgili insanlardan destek alabileceğiniz gibi el yatkınlığınız varsa sizlerde kolayca halledebilirsiniz. Gelelim uygulamanın tanıtımına…

Agama Car Launcher
Tablet ve telefonlar için geliştirilmiş bu uygulama kişiselleştirme açısından oldukça özelliklidir. Menü isimleri, simgeleri, arka plan resmi vs. birçok özelliği zevkinize göre dizayn edebilirsiniz. Sizlere önermiş olduğu yan uygulamaları indirerek birçok özelliğe daha kaliteli şekilde ulaşabilirsiniz.

Car Launcher AGAMA
Car Launcher AGAMA
Geliştirici: altergames.ru
Fiyat: Ücretsiz

Hızlı ve kolay kullanımı olan uygulamanın deneme süresi 25 gün şeklinde. Daha sonra uygun fiyatlarla bu uygulamaya tamamen sahip olabilirsiniz. Güzel dizayn edilmiş olması ve kullanım kolaylığı açısından bu alanda kullanılan en popüler uygulamadır.

Sistem İçin Gerekenler
Bu sistemi aracınıza kurmak için öncelikle bir tablet tutucu almalısınız. Alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta tabletinizin kaç inc ekrana sahip olduğudur. Bu hususta alacağınız tüm tablet tutucular işinizi görecektir.
Sesi aracınıza aktarmanız için ister bluetooth bir aparat isterseniz daha uygun fiyatlı bir aux kablosu edinebilir tabletinizin şarjı içinde kaliteli bir çakmaklık şarj adaptörü kullanabilirsiniz.
Tüm bu malzemeleri edindikten sonra uygulamayı indirebilir video ve müziklerinizi keyifle aracınızda dinleyebilirsiniz. Bu yöntem ile %50 den fazla kar edebilir ekonomik açıdan zorlanmadan keyifli yolculuklara sevdikleriniz ve ailenizle gidebilirsiniz.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1 kullanıcı tepki verdi
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
0 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.