Smule Uygulamasından Müzik ve Video İndirme

Smule Uygulamasından Müzik ve Video İndirme

Smule uygulamasında müzik ve video indirme işlemini göstermenden önce Smule ’den ufakta olsa bahsedelim. Bir çoğumuz gezerken, evde iş yaparken ya da sevdiğimiz bir müziği dinlerken ona eşlik etmekten oldukça keyif alıyoruz. Hatta bazen kendimizce denemeler yapıp telefona kayıt ettiğimiz bile oluyor. Her ne kadar profesyonel olarak kayıt ve efekt işlemi yapamasak da oldukça hoşumuza giden bu eylemi bir üst seviyeye çıkartmaya ne dersiniz? Sizde bizim gibi hevesliyseniz o zaman makalemizin devamı tam size göre!

Smule uygulaması karaoke seven herkesin çok seveceği türden. Kısa süre içerisinde oldukça fazla kullanıcı sayısına ulaşan Smule’ de kendiniz ya da başka insanlarla karaoke yapabilir, video klip oluşturabilirsiniz. Ayrıca mini stüdyo deneyimi de sunan uygulamada sesinize efektler verebilir ufak çapta değişiklikler yapabilirsiniz.

Dünya çapında milyonlarca kişinin düet ya da tek başına karaoke yaptığı bu uygulamada dikkatinizi çeken müzik veya videolar olabilir. Eğer bu materyalleri cihazınızda depolamak istiyorsanız gelin indirme işlemini nasıl yapacağınızı gösterelim.

Smule uygulamasından müzik ve video indirme işlemi için bazı internet sitelerini kullanabilirsiniz. İndirme işlemi için en sık kullanılan internet sitelerinden olan Smule Downloader sizlere oldukça yardımcı olacaktır. Siteye giriş yaptığınızda SMULEURL yazan bölüme indireceğiniz video ya da müziğin linkini yapıştırmalısınız. Daha sonra Download butonuna basmanız yeterli. Ayrıca bu sistemin ücretsiz olduğunu da hatırlatalım.

Bu içeriğe emoji ile tepki ver
1 kullanıcı tepki verdi
Bunlar da ilginizi çekebilir
Benzer yazıları okuyabilirsiniz.
2 Yorum
Yorumları okuyabilir ve cevaplayabilirsiniz.
Zulal Garipkus
1 ay önce

Smule uygulamasını kullanıp şarkı söyleyenlerin videolarını youtube’da izliyorum. İşleyişini hep merak etmişimdir. İndirme konusundaki makale için ayrıca teşekkürler.

    Mobil Kanyon
    1 ay önce

    Biz teşekkür eder, iyi günler dileriz…

Yorum Yazın
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlendi.